Tijdens het inzamelen van (besmet) afval of gebruikt linnen is het van belang dat de handen goed gedesinfecteerd kunnen worden voordat er andere zaken aangeraakt worden op de bijvoorbeeld de kamer van de bewoner.
€ 157,75
Ex. btw
Bediening | Metalen pompbeugel. (De grote metalen pompbeugel is gemakkelijk met de elleboog te bedienen). |
---|---|
Dispenser display | De display op de dispenser houdt precies bij hoeveel van de desinfectant gebruikt is. |
Extra stevige dispenser | De behuizing is gemaakt van extra duurzaam kunststof dat goed te reinigen is. |
Verwisselbare flacon | De VacuSafe wordt standaard geleverd met een extra grote hervulbare flacon voor het desinfecteermiddel. |
Robuuste behuizing | De aluminium behuizing is robuust en netjes. Uiteraard is ook dit gedeelte goed met desinfecteermiddel te reinigen. |
Doordat de dispenser met de elleboog bediend kan worden en direct voorhanden is, kan er op tijdbesparende wijze verder worden gegaan met de ronde op de werkvloer.
Hygiene staat altijd voorop in de zorg. De gezondheid van zowel de bewoners als de medewerkers kan op deze wijze gewaarborgd worden op de werkvloer.
Overkampsweg 25
8102 PH | Raalte
The Netherlands
+31 (0)20 820 36 80
info@less2care.com
KvK 70550190
BTW NR NL858370852B01
Less2Care B.V. | All rights reserved